Zrekonstruovaný byt v Pardubicích, Dukla

Přehrát video

K prodeji nabízíme zrekonstruovaný byt 3+kk, který se nachází v atraktivní a žádané lokalitě v Pardubicích, konkrétně v městské části Dukla. 

Bytová jednotka, která prošla kompletní rekonstrukcí, představuje ideální možnost pro ty, kteří hledají moderní a komfortní bydlení v blízkosti centra města. 

Byt byl původně koncipován jako 2+1, avšak po důkladné a nákladné rekonstrukci byl přeměněn na prostorný a funkční 3+kk. Tento nový dispoziční layout nabízí nejen dostatek prostoru, ale i moderní a praktické uspořádání, které vyhoví potřebám jak jednotlivců, tak i rodin.

LokalitaPardubice – Dukla, ulice Artura Krause
Umístění bytu1. nadzemní podlaží
Počet podlaží domu4 nadzemní podlaží
Dispozice bytu3+kk (k bytu náleží dvě sklepní kóje)
Rekonstrukcekompletní v roce 2024
Vytápěníústřední dálkové
Náklady na provozcelkové měsíční náklady na provoz činí 5 300 Kč
V nákladech se počítá s měsíční zálohou na elektřinu 1 000 Kč,
s částkou 1 640 Kč měsíčně za fond oprav a s částkou 2 660 Kč měsíčně
za vodu, teplo, úklid, odpady a energie ze společných prostor.
V bytě je taktéž zavedena přípojka plynu, určený k vaření.

Byt se nachází v prvním nadzemním podlaží bytového domu, což zajišťuje snadný a pohodlný přístup bez nutnosti využití výtahu. Při vstupu do bytu se ocitnete v předsíni, ze které se následně vstupuje do všech ostatních místností. Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Tento velkorysý prostor je určen pro společné rodinné chvíle, ať už při sledování televize, jídle či relaxaci. Kuchyňský kout je aktuálně bez kuchyňské linky, což umožňuje novým majitelům vytvořit si kuchyň zcela dle svých představ a potřeb. Můžete si vybrat materiály, barvy a uspořádání, které vám budou nejvíce vyhovovat, a vytvořit si tak srdce domova přesně podle svých snů. Pro inspiraci přikládáme vizualizace jak by obývací pokoj v budoucnu mohl vypadat.

Dále byt nabízí prostornou ložnici, která poskytuje dostatek místa pro velkou postel, šatní skříně nebo další úložné prostory. Ložnice je situována tak, aby poskytovala klid a soukromí. Poslední místností je dětský pokoj, sloužící nejen jako místo pro spaní, ale také jako prostor pro hraní a studium.

Součástí bytu je také moderní koupelna s WC. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a moderními sanitárními zařízeními, které zajišťují pohodlí a komfort. Funkčnost bytu doplňuje ještě komora, která slouží jako praktický úložný prostor pro odkládání různých věcí, ať už jde o sezónní věci, sportovní vybavení či další potřeby domácnosti. K dispozici jsou dvě sklepní kóje, které náleží k bytu a poskytují další úložné prostory mimo samotný byt.

3D PŮDODRYS

2D PŮDORYS

Bytový dům, ve kterém se byt nachází, je situován v městské části Dukla, která je velmi žádaná díky své blízkosti k centru města a skvělé občanské vybavenosti. V okolí domu najdete širokou škálu obchodů, restaurací, škol, školek, lékařských ordinací a dokonce i fitness centrum. Tato lokalita je ideální pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce, kteří ocení pohodlí a dostupnost všech potřebných služeb v dosahu několika minut chůze.

Další výhodou této nabídky je možnost parkování zdarma v blízkosti domu. Místní parkovací plochy kolem domu umožňují pohodlné parkování bez nutnosti hledat volné místo daleko od domova.

Výpis z katastru nemovitostí

PENB

Pokud vás tento byt zaujal, kontaktujte mě. Rád vám tuto nemovitost ukáži osobně. Budu se těšit.