Vila – Ostrava

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům/vilu o dispozici 5+1 se zahradou a dvěmi garážemi ve velmi žádané vilové čtvrti v Ostravě, ulice Chalupníkova.

Při vstupu do domu vás zaujme schodiště, které propojuje všechny tři patra domu. 
V prvním nadzemním podlaží se nachází kuchyň s jídelnou, ze které vcházíte do prostorného obývacího pokoje se vstupem na terasu a zahradu.
V přízemí se nalézá také koupelna se sprchovým koutem a toaletou.


Druhé nadzemní podlaží disponuje třemi pokoji a šatnou. Je zde druhá koupelna s vanou a oddělená toaleta.


Poslední, třetí nadzemní podlaží nabízí podkrovní pokoj. Dále půdní prostor, který nyní slouží jako odkladová místnost, ale lze zrekonstruovat a využít k obývaní.

Dům je podsklepený a prošel částečnou rekonstrukcí. Nová plastová okna, fasáda, střešní krytina (KM Beta), rozvody vody a odpadu v plastu, elektrické rozvody (380 V) a deskové radiátory.
Vytápění budovy plynovým kondenzačním kotlem, který je ve sklepní části domu.

Velkou výhodou je určitě vlastní zahrada, která potěší nejen vás, ale i všechny členy domácnosti jak už k relaxaci či odpočinku, tak třeba i k zahradničení.
Pozemek s celkovou výměrou 569 m² nabízí dvě garážové stání (18 a 25 m²) s prostorem pro odkládání věcí, např. zahradní náčiní, jízdní kola a podobně.

Nemovitost je situovaná v klidné lokalitě pro bydlení s veškerou občanskou vybaveností. Škola, školka, obchody, pošta, MHD a další.

Půdorys:

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku této nemovitosti.