Stavební pozemek s projektem v Hostovicích

12 490 000 KČ

Přehrát video

Nabízíme jedinečnou příležitost koupi stavebního pozemku o výměře 754 m² s moderním rodinným domem na klíč, v Hostovicích u Pardubic.

Interiér si můžete navrhnout dle svých představ a to díky tomu, že máte jedinečnou možnost ovlivnit finální podobu vašeho nového domova. 

LokalitaHostovice u Pardubic
Výměra pozemku754 m²
Výměra domu a dispozice120 m², 4+kk
Terasa25,9 m²
Garáž23,4 m²
Standardy → tepelné čerpadlo
→ okna s izolačním trojsklem
→ předokenní žaluzie
→ termostaty pro regulaci teploty
→ podlahové vytápění
→ bezfalcové dveře
→ napojení na veřejnou kanalizaci
→ napojení na veřejný vodovod

Jednopodlažní nízkoenergetický dům s moderní architekturou je půdorysně velmi dobře řešen, poskytuje dostatek vzdušného prostoru díky vysokým stropům a slunečního světla během celého dne.

Dispozice domu je dle projektu 4+kk s terasou a garáží.

Aktuální návrh zahrnuje obývací pokoj propojený s kuchyní a spíží. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu a zahradu. Dále tři samostatné pokoje, jenž jeden z nich disponuje i vlastní šatnou. Koupelna s vanou, ale i sprchovým koutem. Samozřejmostí jsou i dvě toalety, technická místnost a prostorná garáž pro jeden automobil, ale i místem pro ukládání zahradního či sezónního vybavení.

Pokud přijdete včas, tak vám zhotovitel rád vyjde vstříc s vašimi požadavky na klientské změny a vy si tak můžete dotvořit dům k obrazu svému.

Standardem budoucího domu bude vše, co je jinde bráno jako nadstandard a zároveň vše, co moderní bydlení dnes zahrnuje. Bude napojený na veřejnou kanalizaci a vodovod, bude vybaven tepelným čerpadlem, podlahovým vytápěním, předokenními žaluziemi, vjezdovými vraty a dalším. Zkrátka všechno, co vás napadne. Komfort a úspora energií jsou zde samozřejmostí.

Hostovice u Pardubic, které jsou součástí městského obvodu Pardubice VIII, je klidnou lokalitou uprostřed zeleně a zároveň v centru města budete do 10 minut, hromadnou dopravou za 20 minut. Vzrostlé stromy v okolí vytváří v létě příjemný stín, říčka Zmínka a přilehlá cyklostezka zase možnosti pro odpolední procházky a sportovní vyžití. V blízkosti je dětské hřiště a sportoviště. V lokalitě již stojí devět domů, desátý je ve výstavbě, což vytváří příjemné sousedské prostředí.

V Hostovicích se nachází mateřská škola a další občanská vybavenost.

Vizualizace domu a jeho interiéru

3D půdorys

2D půdorys

PENB budoucí stavby

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit.