Rodinný dům ve Svratce

6 490 000 KČ

Přehrát video

Máte dost městského shonu a toužíte po klidném útočišti, kde by každý den začínal šumem listí místo ranního provozu? Představujeme Vám unikátní příležitost – prodej rodinného domu, ideálního pro vaše celoroční bydlení nebo jako víkendovou oázu klidu. Tento prostorný dům s dispozicí 5kk a výměře 122 m² je situován v klidné části města Svratky, známého svým bohatým sportovním a rekreačním vyžitím.

LokalitaSvratka, Vysočina
Dispozice domu5kk
Výměra domu122 m²
Výměra pozemku356 m²
Rekonstrukcekompletní v roce 2019
Topenípodlahové (přízemí), radiátory (v patře)
Vybavenísoučástí prodeje je i vybavení domu

Rodinný dům nabízí perfektní kombinaci moderního bydlení s příjemným prostředím malebné Svratky. Nechte se okouzlit možností bydlet v domě, kde historie splývá s moderním komfortem, a to vše v oblasti s bohatými možnostmi pro volnočasové aktivity.

Dům prošel v roce 2019 kompletní rekonstrukcí. Nová střecha, zateplení, výměna oken a kompletně nové rozvody vody a elektřiny zajišťují bezproblémový provoz a nízké provozní náklady. V přízemí vás potěší podlahové vytápění, zatímco v horním patře jsou instalovány radiátory.

Vstupní část domu tvoří prostorná chodba s vestavěným nábytkem vedoucí do obývacího pokoje s moderní a plně vybavenou kuchyní, která je pravým srdcem domu. Dále nabízí ložnici s vestavěnými skříněmi zaručující dostatek úložného prostoru. Technické zázemí je umístěno spolu s koupelnou a dvěmi toaletami taktéž v přízemí.

V horním patře najdete dva další pokoje a společenskou místnost s knihovnou, která poskytuje ideální prostor pro odpočinek. Nábytek na míru podtrhuje komfort bydlení v celém domě.

Teplo a ohřev vody je řešen plynovým kotlem. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci. Hned naproti domu je veřejná studna, která se dá využít jako zdroj vody pro zalévání zahrady.

Přízemí domu

Horní patro domu

Pozemek o celkové rozloze 356 m² je perfektně připraven pro vaše rodinné a společenské aktivity. Můžete zde vytvořit krásný květinový záhon nebo si užívat slunné dny při grilování. Lokalita přímo vybízí k aktivnímu životnímu stylu s možnostmi sportování na nedalekých hřištích a výletech do okolní přírody.

Všechny potřebné služby jsou na dosah – obchody, restaurace, zdravotnická zařízení, škola i školka.

Jste připraveni začít novou kapitolu svého života právě zde? Oklopeni přírodou a doslova krok od všech moderních sportovních zařízení? Fotbal, basketbal, golfové hřiště, běžecké trasy a dokonce i lyžařská sjezdovka – vše na dosah ruky. Navíc revitalizovaný rybník a nádherné lesy pro vaše letní procházky či cyklovyjížďky.

To všechno je součástí života zde.

3D Půdorys

2D Půdorys

Výpis z katastru nemovitostí – prodávaná nemovitost

Energetická třída
Třída G – Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.

V případě zájmu o prohlídku této nemovitosti mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit.