Rodinný dům s garáží v jedinečné Rezidenci Hostovice

12 490 000 KČ

Přehrát video

Nabízíme jedinečnou příležitost koupi rodinného domu 4+kk s garáží, v Rezidenci Hostovice na pozemku o celkové výměře 754 m², v Hostovicích u Pardubic, které jsou vzdálené 12 minut od centra města Pardubice.

Tento jedinečný dům je poslední k prodeji v celém projektu.

Interiér si můžete navrhnout dle svých představ a to díky tomu, že máte možnost ovlivnit finální podobu vašeho nového domova. 

LokalitaHostovice u Pardubic
Výměra pozemku754 m²
Výměra domu s terasou a garáží169 m²
Dispozice4 + kk
Standardy → tepelné čerpadlo
→ okna s izolačním trojsklem
→ předokenní žaluzie
→ termostaty pro regulaci teploty
→ podlahové vytápění
→ bezfalcové dveře
→ napojení na veřejnou kanalizaci
→ napojení na veřejný vodovod

Jednopodlažní nízkoenergetický dům 4+kk s moderní architekturou je půdorysně velmi dobře řešen. Poskytuje dostatek vzdušného prostoru a slunečního světla během celého dne, a to díky velkoformátovým oknům a nadstandardně vysokým stropům, kde v obývací části jejich výška dosahuje 3,2 m a v dalších částech domu 2,9 m.


Dominantou domu je obývací pokoj propojený s kuchyní a spíží. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu a zahradu. Dále tři samostatné pokoje, jenž jeden z nich disponuje i vlastní šatnou. Koupelna s vanou, ale i sprchovým koutem. Samozřejmostí jsou i dvě toalety, technická místnost a rozlehlá garáž pro jeden automobil, ale i prostorem pro ukládání zahradního či sezónního vybavení.

Pokud přijdete včas, tak vám zhotovitel rád vyjde vstříc s vašimi požadavky na klientské změny a vy si tak můžete dotvořit dům k obrazu svému.

Vizualizace interiéru

Standardem domu je vše, co je jinde bráno jako nadstandard a zároveň vše, co moderní bydlení dnes zahrnuje. Napojení na veřejnou kanalizaci a vodovod, tepelné čerpadlo, podlahové vytápěním, předokenní žaluzie, vjezdové vrata a dalším. Zkrátka všechno, co vás napadne.
Komfort a úspora energií jsou zde samozřejmostí (energetická náročnost budovy – velmi úsporná).

3D půdorys

2D půdorys

Hostovice u Pardubic, které jsou součástí městského obvodu Pardubice VIII, jsou klidnou lokalitou uprostřed zeleně a zároveň v centru města budete do 12 minut, hromadnou dopravou za 20 minut. Vzrostlé stromy v okolí vytváří v létě příjemný stín, říčka Zmínka a přilehlá cyklostezka zase možnosti pro odpolední procházky a sportovní vyžití. V blízkosti je dětské hřiště a sportoviště. V lokalitě již stojí devět domů, desátý je ve výstavbě, což vytváří příjemné sousedské prostředí.

V Hostovicích se nachází mateřská škola a další občanská vybavenost.

Detaily již postavených domů v lokalitě

PENB domu

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit.