Rodinný dům – Skalička

Exkluzivně nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům s obytným podsklepením, zahradou a bazénem nedaleko Hradce Králové, v obci Skalička.

V prvním patře o dispozici 4+1 a velikosti 160 m² vcházíte do prostorné chodby, ze které se dostanete do všech obytných místností v domě. Je zde umístěn obývací pokoj s krbem, který je napojen na jídelnu a kuchyň. Z obývacího pokoje je vstup na terasu s venkovním krbem, kde si můžete vychutnat ranní kávu nebo posedět s rodinou či přáteli u dobrého jídla a pití. Z chodby dále vstupujte do ložnice, dalších dvou pokojů a koupelny s vanou i sprchovým koutem.

Druhá část domu, respektive sklep se skládá z místnosti o velikosti 25 m², na kterou navazuje vybavená kuchyň s místem pro jídelní stůl nebo pohovku, kde můžete relaxovat. Dále je zde koupelna se sprchovým koutem a WC. Disponuje i dalšími místnostmi, jako je spíž nebo místností hodící se pro ukládání věcí.
Sklepní část domu je vhodná jak pro plnohodnotné bydlení, tak třeba i pro služby jako je kosmetický salón, kadeřnictví či jiné.

Do garáže zaparkujete tři automobily a pokud rádi kutíte, poslouží vám také jako dílna. Další parkovací místa jsou před garáží, kde je vyhrazený prostor pro automobily.

Na střeše domu jsou umístěny solární panely sloužící k ohřevu vody. Za domem se nalézá bazén, jenž potěší v letních měsících nejen vás, ale určitě i všechny členy domácnosti.Celý objekt prošel rekonstrukcí včetně zateplení, nové fasády a plastových oken.

Mezi hlavní přednosti jednoznačně patří lokalita, ve které se rodinný dům nachází. Cesta do Hradce Králové trvá pouhých 10 minut. Nájezd na dálnici D11 je vzdálen také 10 minut od domu.
V obci Skalička je k dispozici obchod s potravinami, restaurace nebo dětské hřiště.

půdorys

V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat a domluvit si prohlídku této nemovitosti.