Rodinný dům nedaleko Prahy, obec Hradištko

Přehrát video

Sníte o domě, kde budete mít dostatek soukromí, klidu a zároveň kousek do města?

Vítejte v obci Hradištko, okres Praha – západ, která je vzdálená cca 25 minut západně od Prahy. Obec Hradištko leží na skalnatém ostrohu nad údolím dvou řek Vltavy a Sázavy těsně před jejich soutokem u Davle.

Na pozemku o celkové výměře 1 557 m² na vás čeká dům o výměře 261 m² s 58,6 m² garáží s dílnou pro dva automobily a 90 m² terasou. 

Dům byl zkolaudován v roce 2016 a současný majitel ho dokončil v roce 2019 k obrazu svému do stavu, který můžete vidět níže na fotografiích.

O komfort bydlení se postará tepelné čerpadlo společně s podlahovým vytápěním v prvním patře, v druhém řešeno radiátory. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Při příchodu do domu hned na první pohled poznáte, že se zde nešetřilo – ručně malovaná voskovaná omítka v místnostech, masivní bezfalcové dveře, vyhřívaný bazén s protiproudem, sauna a mnoho dalšího.

Lokalita Hradištko, Praha – západ
Výměra domu261 m²
Terasa90 m²
Garáž58,6 m²
Výměra pozemku1 557 m²
Počet podlaží2
DispoziceObývací pokoj, kuchyně, 6x pokoj, šatny, technická místnost, 2x koupelna, 2x WC
Bazén (vyhřívaný s protiproudem) 21 m² (7 m x 3 m)
Sauna6 m²

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) uvádíme nyní G, z důvodu, že je v procesu vyhotovení – bude dodán.

Dvoupodlažní dům nabízí dostatek prostoru pro všechny členy domácnosti, ale i další, kteří vás budou navštěvovat.

Kuchyně navazující na obývací pokoj s krbem, kam se s přehledem vejde jídelní stůl, šest pokojů, z toho dva pokoje s vlastní šatnou a další šatna v přízemí, kde je také technická místnost. V obou podlažích nalezme koupelnu a oddělené WC. 

Multifunkční garáž, která dokáže snadno pojmout dva automobily a přitom stále zůstává dostatek místa pro další využití. Je navržena s myšlenkou na flexibilitu a praktičnost. Můžete zde mít svou malou dílnu, kde budete moci realizovat své koníčky nebo provádět drobné opravy.

Za domem se rozkládá druhá terasa, kde je umístěn velký, vyhřívaný bazén, včetně zastřešení od značky Alukov. S rozměry 3 x 7 metrů a vybavený protiproudem, poskytuje ideální část pro relaxaci a zábavu. Kromě toho, bazén je perfektně umístěn tak, aby byl dostatečně soukromý, ale zároveň nabízel výhled na okolí. Přímo vedle bazénu je vchod do další místnosti, která skrývá lákavou saunu. Tento wellness prostor je ideálním místem pro odpočinek a regeneraci po náročném dni. Místo, kde můžete zapomenout na starosti a naplnit své tělo novou energií.

Je to zkrátka dům, kde se myslelo na všechno. Hlavně, pokud jste početnější a náročnější rodina.

Při stavbě domu byl kladen důraz na jeho funkčnost a užitečnost. Aby všechny prostory byly maximálně využité a žádné zbytečné kouty nezabíraly místo. Vzniklo prostředí, které je příjemné pro bydlení a každodenní život. Důležitou roli v tomto procesu sehrál výběr kvalitních materiálů.

V současné době je dům vybaven septikem (11 m3) pro zajištění odvodnění a likvidace odpadních vod. V budoucnosti je však v plánu obce napojení na veřejnou kanalizaci.

Interiér

Přízemí

Druhé poschodí

Jak již bylo zmíněno, za domem máte k dispozici bazén o rozměrech 3 x 7 metrů s vyhříváním a protiproudem. Přímo naproti bazénu se nachází vchod do sauny, která je ideálním místem pro relaxaci a regeneraci.

A co když prší nebo je zima? To vůbec není problém. Bazén disponuje zastřešením od značky Alukov, které můžete snadno zatáhnout a chránit se tak před nepříznivým počasím.

Objekt je umístěn v klidném místě, obklopený rodinnými domy. Vede k němu silnice, která je slepá a žádná ze stran pozemku nepřiléhá k frekventované cestě či silnici. To vám zaručí maximální komfort, pohodlí a hlavně soukromí.

Kompletní půdorysy celé nemovitosti

Výpis z katastru nemovitostí – prodávaná nemovitost

Pokud vás nabídka zaujala nebo máte další dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Budu se těšit.