Kouzelný dům Dvakačovice

Přehrát video

Dovolte mi vám představit útulný rodinný dům v obci Dvakačovice, která je vzdálena pouhých 8 minut od města Chrudim a 12 minut od Pardubic.

Čelní pohled na dům z ulice

Dům se nachází na pozemku o rozloze 602 m² a nabídne vám celkovou plochu 198 m².

V roce 2012 prošel kompletní rekonstrukcí, která se opravdu vydařila. Disponuje vlastní čističkou odpadních vod a vytápění je řešeno plynovým kotlem.

Lokalita Dvakačovice
Počet podlaží2
Dispozice domu5 pokojů a více
Vybavení domusoučástí prodeje je i vybavení

Pohledy domu

Společná část domu – obývací pokoj

Přízemí vám poskytne zimní zahradu, přes kterou vstupujete do hlavních místností. Prostorného obývacího pokoje, který je propojen s kuchyňskou částí. Zde byly v rámci rekonstrukce zachovány klenuté stropy, které společně s krbem a vybavením včetně podlah z masivního dřeva dávají tomuto prostoru nezaměnitelný půvab. Dále se v přízemí nachází koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, šatna propojená s technickým zázemím a spíž na uchování potravin.

Vstupní hala se zasklenou zimní zahradou

Obývací pokoj s jídelním stolem, krbem a pohled do kuchyňské části

Velkolepá kuchyně v provedení Provence stylu

Koupelna v přízemí, která svým stylem ladí ke zbytku interiéru v domě

Šatna a technické zázemí v přízemí

V druhém patře, podkroví naleznete dva prostorné samostatné pokoje a odpočinkovou zónu, která lze příčkou přepažit na samostatný pokoj. Koupelna včetně toalety je samozřejmostí i v tomto patře. Místnosti jsou zde dostatečně světlé a to díky velkým střešním oknům a světlíku, který se nachází přímo nad schodištěm.

Odpočinková, relaxační zóna a koupelna v patře

Podkrovní pokoj 1

Podkrovní pokoj 2

Pohledy – pokoj 1 a pokoj 2

Součástí prodeje je i vybavení nemovitosti. To pro vás znamená, že si stačí vzít jen své osobní věci a můžete rovnou a s klidem bydlet.

Samostatnou kapitolou je zahrada. Chcete si dát kávu, rodinný oběd, víno s přáteli nebo jen tak posedět na terase pod markýzou? To vše vám zde bude dopřáno a vy se můžete jen usadit do křesla, relaxovat a užívat klid ve vzrostlé zeleni kolem vás.

Terasa, na kterou je vstup ze zimní zahrady

Zahrada

Do garáže se vám pohodlně vejde auto nebo ji můžete využívat jako doposud – dílnu. Na kola, zimní vybavení a jiné věci je tu další samostatná místnost a nebo zahradní domek, který disponuje dostatkem úložného prostoru.

Garáž/dílna

Horní pohled na dům a zahradu

Půdorys domu

Půdorys přízemí 3D

Půdorys podkroví 3D

Půdorys přízemí a podkroví 2D

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku tohoto velkolepého domu. Budu se těšit.