Rodinný dům 6+1 v Radimi

Exkluzivně vám k prodeji nabízíme rodinný dům v klidné lokalitě – Radim, část města Luže v okrese Chrudim. Vesnice Radim se nachází asi 1,5 km na sever od Luže.

Dům byl postupně majiteli rekonstruován a je připraven k okamžitému nastěhování. Momentálně nabízí prostornou kuchyni do tvaru U se všemi potřebnými spotřebiči. Dále se v přízemí nachází obývací pokoj a ložnice s vestavěnou skříní. Disponuje velkou koupelnou jak s vanou, tak i sprchovým koutem. 
Další pokoje se nachází ve druhém patře. Při vstupu do druhého patra vcházíte do útulné haly, která může posloužit jako relaxační místnost s prostorem pro pohovku, knihovnu či pracovní kout. 
Na halu navazují další tři pokoje. Jeden samostatný a dva průchozí. Průchozí pokoje lze využít jako dva dětské pokoje nebo rozdělit na část spací a herní. 

Před domem je postavena prostorná pergola s grilem, která vás určitě potěší v letních měsících, kde můžete trávit dny s rodinou nebo přáteli. Dále sklad (dílna), spíž a průchod do zahrady, která je za domem.
Zahrada nabízí plno možností pro zahradničení či jako místo pro relax a odpočinek.
Objekt nabízí i další místnosti a to dřevník nebo půdní prostor, který je umístěn nad skladem (dílnou).

Mezi hlavní přednosti patří jednoznačně lokalita, ve které se nachází. Nemovitost je vhodná jak pro rekreaci, tak k trvalému bydlení v lokalitě plné lesů a sportovních příležitostí. Okolní příroda nabízí plno možností pro turistiku, cykloturistiku, houbaření a další aktivity. 
Veškerou občanskou vybavenost najdete ve městě Luže – škola, školka, potraviny, pošta, autobusové spojení.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte zájem se dozvědět více informací, tak mě neváhejte kontaktovat.