Rodinný dům v Rasoškách

Přehrát video

Hledáte rodinný dům, který byste si dokončili dle vlastních představ?

Nabízíme vám rozestavěný rodinný dům o výměře 146 m²  na parcele o velikosti 1 405 m²  s vlastní příjezdovou cestou v obci Rasošky, která je vzdálená automobilem 14 minut od Hradce Králové a 20 minut od Náchoda. Veškerá občanská vybavenost je pouhé 4 km ve městě Jaroměř.

LokalitaRasošky, Náchod
Konstrukce budovycihlová
Stav budovyhrubá stavba k dokončení
Dispozice4kk + technická místnost a terasa
Výměra domu146 m²
Výměra pozemku 1 405 m²
Předpokládaná cena dokončení2 500 000 Kč

Součástí prodeje nemovitosti je stavební povolení a veškerá projektová dokumentace. Na vás už jen zbývá si dům dostavět ku svým představám a standardům.

Pokud by se vám nechtělo ztrácet čas s hledáním vhodné firmy či zhotovitele, jsem schopen zprostředkovat zhotovitele, který tento malý problém vyřeší za vás a bez komplikací.

Dům je postavený z kvalitních českých cihel značky Heluz včetně nosných žaluziových a roletových překladů. Střešní vazba je od značky Kasper a nadstandardní krytina od značky Bramac plus. O budoucí komfort bydlení se postará tepelné čerpadlo a podlahové vytápění.

Při projektování domu bylo zadání jasné a to: vzdušný obývací prostor s kuchyňským zázemím včetně krbu a vstupem na krytou terasu, které se na sto procent povedlo. Na vizualizacích se můžete podívat jak by dokončený obývací pokoj mohl vypadat.

Všechny místnosti v domě propojuje centrální chodba, ze které je druhý vstup na terasu.

Při realizaci místností byl kladen důraz na funkčnost. Místnost disponuje prostorem pro vestavěnou skříň, tak aby nezasahovala do prostoru a tím zaručí celkovou vzdušnost.

Další dvě místnosti lze využít jako dětské pokoje, či pokoj pro hosty nebo šatnu. Meze se zde nekladou a vše bude záležet dle vašich potřeb a preferencí.

Koupelna disponuje jak vanou, tak i sprchovým koutem.

WC je samostatně oddělené.

Fotogalerie hrubé stavby celého domu

Součástí domu je i technické zázemí s dostatek prostoru pro technologie. Je zde natažená voda a odpady pro zapojení pračky, susičky a tepelného čerpadla. Vstupní chodba je navržena tak, aby se vešla vestavěná skříň, kam hravě schováte oblečení, ale i obuv.

Půdorys domu

Vazba střechy Kasper

Parcela o výměře 1 405 m² je orientovaná na jižní světovou stranu a tak poskytuje dostatek světla po celý den.

Pokud vám chybí garáž či zahradní domek na odkládání věcí, nemusíte se strachovat. V projektu bylo myšleno i na toto.

Vnější vizualizace domu jak by mohl vypadat po jeho dokončení

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

Pro více informací o této nemovitosti mi napište nebo zavolejte.

Budu se těšit.