Moderní novostavba Choceň

REZERVOVÁNO

Přehrát video

Vítejte v centru Chocně, kde se koncem roku 2023 dokončila výstavba tohoto moderního třípodlažního domu, který je k prodeji a který vás překvapí nejen svým prostorem, ale hlavně kvalitou, promyšleností a smyslem pro detail.

Pohledová strana z ulice

Vaši budoucí nemovitost nemůže nikdo přehlédnout.

LokalitaChoceň
Konstrukce budovy· cihlová
Porotherm 44 T profi
(tepelně izolační cihla s minerální izolací)
· stropy SPIROLL
· schodiště samonosné prefabrikované
železo betonové
· okna hliník
Stav budovynovostavba z roku 2023
Dispozice domu5 kk
Výměra · celková výměra domu je 171 m²
není v ní započítána garáž 29 m²
a terasa o velikosti 14 m²
· pozemek 172 m²
Vytápěnípodlahové (tepelné čerpadlo)
Připojení na sítě· voda
· veřejná kanalizace
· plyn
· elektro
Technologie· tepelné čerpadlo
· rekuperace
· chytrá domácnost od KNX
· předokenní žaluzie
· klimatizace
· el. brána
· el. vrata
a mnoho dalšího

Na původním pozemku tohoto domu stál starší rodinný dům, který nový majitel však nechal zbořit a postavil zde úplně nový dům včetně základů v nejvyšším standardu. Třípodlažní novostavba vám poskytne dostatek zázemí ať už pro bydlení či podnikání. Meze se zde nekladou.

O parkování se bát nemusíte. Jedno auto s jistotou dáte do garáže. Druhé, případně třetí pohodlně zaparkujete na zámkové dlažbě na pozemku. Zahrada nijak neoslní velikostí, ale velmi dobře poslouží jako místo pro každodenní klid a relax.

Vchodové hliníkové dveře s otevíráním na otisk prstu, ovladatelné chytrou domácností. Tak jako většina věcí v tomto domě. Dveře samozřejmě lze otevřít i klíčem, proto se nemusíte strachovat v případě, že dojde k výpadku elektřiny a podobně.

Vstupní hala se zádveřím

Pokoj, pracovna nebo kancelář s vlastní koupelnou

Technické zázemí v prvním podlaží domu

Páteřním systémem celého domu je propojení chytré domácnosti od společnosti KNX, na kterou jste schopni napojit až 400 produktů a tím vám zaručí propojení všeho, na co si jen vzpomenete.

Tablet chytré domácnosti, který je v obývacím pokoji v druhém patře

Tajné místo domu v technické místnosti. Po stisknutí vypínače se vám otevře velký železný poklop se vstupem do sklepení. Tím se vám naskytne k užívání pěkný sklípek, který je zachován z původně zbořeného domu, jenž stál na pozemku a který zároveň může posloužit například jako vinárna.

Druhé podlaží vám nabídne velký obývací prostor s krbem a vstup na terasu přes velký HS portál. Kuchyňská část je součástí tohoto prostoru a to včetně přípravy na ostrůvek pro vaši novou kuchyň. Venkovní žaluzie zde ovládáte chytnou domácností a nebo programovatelnými vypínači s více funkcemi, které jsou v každé místnosti v domě.

Vizualizace vybavení obývacího pokoje

Pohled od HS portálu a vizualizace vybavení

Pohled na prostor pro kuchyňskou linku a vizualizace vybavení

Terasa přístupná z obývacího pokoje

Po vstupu do třetího podlaží se z centrální chodby s moderním zasklením dostanete do dvou pokojů s vlastní koupelnou a toaletou, které můžou fungovat jako jeden celek a nebo samostatně. Dále ložnice se šatnou a velkou koupelnou, která disponuje toaletou, sprchovým koutem a v neposlední řadě i vanou.

Centrální chodba třetího podlaží

Dětský pokoj propojený s dalším pokojem, kterému určitě vymyslíte mnoho možností jeho využití. Tyto pokoje mají vlastní společnou koupelnu s toaletou a sprchovým koutem.

Vizualizace místností

Prostorná ložnice s vlastní šatnou a koupelnou

Vlastní koupelna v ložnici, která disponuje toaletou, sprchovým koutem i vanou

Dům je připraven k okamžitému nastěhování, takže na vás už jen zbývá zařízení interiéru, dle vlastních preferencí a vkusu. Pro inspiraci jsme vložili i pár vizualizací.

Půdorys 3D:

Půdorys 2D:

PENB

Pokud se vám nemovitost líbí nebo byste chtěli vědět více informací, tak mi zavolejte a domluvíme se. Budu se těšit.