Byt 2+1 – Hradec Králové

Nabízíme Vám ke koupi prostorný, světlý byt 2+1 s balkonem v ulici Buzulucká v Hradci Králové.

Jedná se o byt po kompletní rekonstrukci ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu. Nové plovoucí podlahy, dveře s obložkovou zárubní, omítky, rozvody vody, odpady, elektroinstalace a nové radiátory.

Interiér o ploše 86 m² tvoří vstupní chodba, moderní vybavená kuchyň včetně spotřebičů s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnice (či dětský pokoj), koupelna s vanou a samostatná toaleta. 
Díky svým oknům a velikosti pokojů byt působí vzdušně, prostorně a má dostatek světla po celý den.
Obě hlavní místnosti – obývací pokoj a ložnice (či dětský pokoj) jsou orientované do klidné části vnitrobloku.
Z obývacího pokoje je přístup na balkon (3,1 m²) a na druhý, menší zasklený balkon (2,1 m²) je vstup z chodby, který lze využít jak pro relax, tak i jako odkladové místo. Například k odložení jízdního kola a podobně.

K bytu přísluší dvě sklepní koje (2,6 m² a 1,3 m²) v suterénu domu.

Dům prošel kompletní revitalizací a parkovat lze zdarma u domu.
Výhodou jsou velmi nízké náklady na bydlení.

Nemovitost je situovaná v klidné lokalitě pro bydlení. V místě je kompletní občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází například potraviny (Penny, Kaufland), základní a mateřská škola, restaurace, ale i zastávka MHD.
Naproti domu je park Šimkovy sady, který nabízí aktivity jak pro dospělé, tak i pro děti včetně dětského hřiště.

Pokud vás tato nabídka zaujala a máte zájem se dozvědět více informací, tak mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na osobní setkání s vámi při prohlídce této nemovitosti.